Çorum Büyük Otel merkezi konumu ile dikkat çekmektedir. İş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalarınız için hizmet sunmaktadır. Konforunuzun düşünülerek tasarlandığı moder ve şık mimarisiyle toplam 68 oda olarak hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konseptiye hizmet vermekte olup açık büfe olarak kahvaltı sunmaktadır. Ayrıca Çorum Büyük Otel konaklayan misafirlerine ücretsiz internet bağlantısı imkanı sunmaktdır.

Konforunuzun düşünülerek tasarlandığı 68 oda olarak hizmet vermektedir. 64 standart oda ve 4 suit oda olarak toplan 68 oda olarak modern ve şık mimarisiyle konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bütün odalarda; minibar, televizyon, klima, telefon, uydu yayınları, saç kurutma makinesi, havlu, terlik ve 24 saat sıcak su ile saç kurutma makinesi mevcuttur. Ayrıca kablosuz internet bağlantısı da ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Çorum Büyük Otel oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Kahvaltıda açık büfe olarak sunulmaktadır. Günün yogunluğunu atabileceğiniz ayrıca 400 kişi kapasiteli kapalı restoran ve 50 kişilik bar bulunmaktadır. Bu bardan alkolsüz içeçekler ekstra ücretle temin edebilirsiniz. 

Çorum Büyük Otel, merkezi konumuyla dikkat çekmekte olup pek çok tarihi ve kültürel mekanlara kolaylıkla şehir içi ulaşım araçlarıyla gezi düzenleyebilir ve tatilinize unutulmaz anlar katabilirsiniz. Ayrıca tesis bünyesinde bulunan kapalı restoran da veya barda alkolsüz içeçekler temin edebilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz. 

Çorum Büyük Otel iş için toplantılarınızı veya küçük çağlı organizasyonlar için toplantı salonu imkanı sunmaktadır. 400 kişi kapasiteli toplantı salonu isteğinize uygun olarak düzenlenebilmektedir. Küçük çaplı organizasyonlarınız için 50 kişi kapasiteli barı kullanabilirsiniz.